• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga Academy Aš

  Krav Maga Academy Aš je jednou z nejnovějších poboček organizace Krav Maga Global, která nabízí kurzy ve více než 50 městech po celé České republice.

  Prozatím v Aši trénují pouze dospělí, tedy muži i ženy od 15 let. V rámci našich kurzů se klienti učí jednak taktiku a sebeobranné techniky Krav Maga, jednak se s námi dostávají do lepší fyzické, ale i psychické formy. Naše tréninky totiž nejsou jen o fyzické přípravě, ale i o té psychické - trénujeme zvládání stresu, vyhýbání se konfliktům nebo jejich klidné řešení atd.

  Neváhejte se k nám připojit, stačí jen dobrá nálada a chuť učit se něco nového :)

  co znamená krav maga?

  Krav Maga je původem hebrejské sousloví, volně se překládá jako "boj z blízka". Jedná se o sebeobranný a taktický systém vytvořený po 2. světové válce pro izraelskou armádu. Zakladatel Krav Maga, Imi Lichtenfeld, ale brzy pochopil, že Krav Maga nemusí být přínosná jen pro ozbrojené složky a tak ji, spolu se svým žákem, Eyalem Yanilovem, začal rozvíjet a transformovat tak, aby ji mohli využívat i běžní lidé.

  Dnes patří tento systém k jedněm z nejefektivnějších na světě. Chcete-li se dozvědět více o Krav Maga a jejím zakladateli, navštivte stránku Historie Krav Maga.

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  Jednou z největších předností systému Krav Maga je to, že ji může trénovat opravdu kdokoli. Nezáleží na výšce, váze ani jakýchkoli jiných fyzických proporcích, techniky Krav Maga se přizpůsobí Vašim možnostem tak, abyste byli schopni se ubránit v jakékoli krizové situaci.

  kdy probíhají tréninky?

  Momentálně otevíráme následující kurz pro začátečníky:
  úterý a čtvrtek 19:30 - 20:45
   

  Přihlašování a více info o kurzu najdete v sekci Třídy.